Plateaukunst (4):
Afgelopen zomer bezochten we het evenement Plateaukunst, waarop een aantal regionale kunstenaars hun werk tentoonstelden. In deze aflevering Joop Vugs. Naar eigen zeggen vormt “het schemergebied rond het ontstaan van het leven met al zijn fouten, mogelijkheden en toevalligheden” een rode draad in zijn werk. Daarbij neemt hij ook zijn eigen herinneringen en ervaringen als uitgangspunt.
In gesprek met Math Royen:
Math Roijen uit Banholt is voorzitter van de Stichting Un Abrazo Para Los Amigos. De stichting beheert projecten in Argentinië. Wij gingen bij hem op bezoek. Herhaling van september 2020.
Muziek uit de regio:
Andy & Roy – ‘De krach van vastelaovend’
TV Extra:
Vrijdag 14 en zaterdag 15 januari om 21 uur: De Muzikale Taofel met diverse clips. Daarna om 21.15 uur het weekprogramma.
Wijziging uitzendtijden weekprogramma:
Het weekprogramma wordt vanaf 18 tot en met 24 uur elk uur vertoond. Daarbuiten blijven de uitzendingen als vanouds te zien op de even uren. Extra programma’s worden op de oneven uren geplaatst, al dan niet gevolgd door het weekprogramma.
KIJK OF LUISTER …
Op onze website: www.3heuvelland.nl
YouTube / 3heuvelland
Facebook / 3heuvelland
Instagram / 3heuvelland
Via de website direct toegang tot live-radio, YouTube (tv-uitzending gemist) en Facebook/Instagram.
Luister naar de radio op 105.8 (Maasdal) of 107.2 (Heuvelland), of via Ziggo-kabel.