Eerste fase onderhoud fietspad nadert einde
De eerste fase van de onderhoudswerkzaamheden aan het fietspad tussen Maastricht en Eijsden wordt komende week afgerond. Het gaat daarbij om het gedeelte vanaf de gemeentegrens met Maastricht tot aan de splitsing bij kasteel Van Oys in Oost-Maarland.
Dinsdag 10 juni wordt begonnen met de tweede fase: het traject vanaf Oost-Maarland tot aan de rotonde in Eijsden. Deze werkzaamheden zullen naar verwachting tot en met vrijdag 20 juni duren.
Gebruikers van het fietspad worden met behulp van borden omgeleid. De gemeente laat de werkzaamheden in deze periode uitvoeren vanwege de gunstige weersomstandigheden.
Handbalclubs vragen aandacht voor situatie sporthal Gulpdal
De samenwerkende handbalverenigingen uit Eys, Epen en Gulpen, samen goed voor 200 leden (exclusief...
Parkeerplaats Epen dicht door overlast
De parkeerplaats aan de Julianastraat tegenover Ons Krijtland in Epen is permanent afgesloten...
Protest tegen Roséfeesten op nieuwe locatie in Gulpen
Bewoners van het Kapelaan Pendersplein in Gulpen hebben protest aangetekend tegen de geplande...