Nieuwe planning voor vervanging bruggen in Vaals
Er komt geen tijdelijke brug over de Randweg in Vaals. De gemeente meldt dit in een update over de bouw van twee nieuwe bruggen.
De oorspronkelijke planning voor het plaatsen van de nieuwe bruggen is niet gehaald omdat door enorme vertragingen in de staalproductie de leverancier van de bruggen de planning heeft moeten aanpassen.
Het plaatsen van een tijdelijke brug zou volgens de gemeente zowel op financieel gebied als ook bouwtechnisch geen oplossing zijn geweest. De gemeente heeft nu van de leverancier een definitieve planning ontvangen, waarbij de bruggen één voor één worden vervangen om de overlast tot een minimum te beperken. Landal zal hierdoor in principe altijd bereikbaar zijn
De funderingswerken starten in de week van 23 juni, daarbij wordt geen verkeershinder verwacht. Vanaf de week daarop worden de oude bruggen verwijderd en de nieuwe geplaatst. De Randweg wordt dan gedeeltelijk afgesloten, maar Landal blijft bereikbaar vanaf één kant. Bestemmingsverkeer naar het Drielandenpunt en België wordt in die week omgeleid via Holset en lokaal verkeer voor Vaals via de Bosstraat. In de tweede helft van juli worden de werkzaamheden afgerond en de oplevering van de nieuwe bruggen is gepland voor donderdag 24 juli.
Auteur: Erwin Lennarts
foto brug in productie: gemeente Vaals
Jesse I regeert als 63e prins over de ‘kingervastelaovend’ in Gulpen
Tijdens een geweldige jeugdzitting op zondag 11 januari werd in het Gulper Hoes jeugdprins Jesse...
Gemeente Vaals controleert geen buitenlandse kentekens
De gemeente Vaals maakt buitenlanders die zich inschrijven in de gemeentelijke Basisregistratie...
Bezwaar tegen uitbreiding van jachtwinkel in Ingber
Stichting Natuurlijk Geuldal heeft bij de gemeente Gulpen-Wittem haar bezwaren ingediend over de...



