Organisatie Tebanneter Mert stopt er mee
Na 51 jaar komt er mogelijk een einde aan de Tebanneter Mert. Dat staat te lezen in het blad Van Harte Eijsden-Margraten.
De rommel, antiek- en curiosamarkt wordt al vanaf het begin georganiseerd om geld op te halen voor goede doelen in onder meer Congo en Kenia.
Na 51 jaar vindt het huidige bestuur van de markt het tijd om te stoppen. De heren hopen dan ook dat ‘een nieuwe generatie enthousiastelingen met het hart op de juiste plek ons werk overnemen en de markt nog jarenlang mogelijk blijven maken’, zo staat te lezen in Van Harte.
Zo niet, dan is de komende editie op 21 september wellicht de laatste van de Tebanneter Mert.
Auteur: Erwin Lennarts
foto: FB Tebanneter Mert
Drugsdealer aangehouden bij politiecontrole in Wittem
Tijdens een groots opgezette controle op de parkeerplaats in Wittem, waarbij naast de politie ook...
Gemeente Vaals wil met TIP meedenken over taallessen voor inburgering
De gemeente Vaals is bereid met de Stichting TIP mee te denken over initiatieven voor het...
Eijsden-Margraten voor onbepaalde tijd door als JOGG-gemeente
De gemeente Eijsden-Margraten heeft onlangs een nieuwe overeenkomst voor onbepaalde tijd getekend...