Zevenheuvelen geen probleem voor Vierdaagse-deelnemer Marcel

17-07-25

Vandaag voor Vierdaagse-deelnemer Marcel van Liere uit Wijlre de derde dag, de dag van de Zevenheuvelen. 

‘Vanmorgen na het ontbijt vol goede moed vertrokken. De weersverwachting was prima, droog en rond de middag 25°C. Doordat we ‘s morgens lekker hadden doorgelopen, waren we niet zo lang in de zon aan het lopen en hadden we weinig last van de drukte op het parcours. De mensen aan de kant waren de regen van gisteren alweer vergeten en moedigden ons fanatiek aan’, zo laat de wandelaar uit Wijlre na afloop weten.

‘De Zevenheuvelenweg stond vol met campers en de sfeer was opperbest. Trouwens, alle dorpen waar we doorheen kwamen, hadden weer hun best gedaan om er een feestje van te maken’, kijkt Marcel terug.

Marcel had vandaag ik geen last van zijn blaren die hij gisteren opliep. Een aantal leuke ontmoetingen met oude wandelvrienden maakten het feest voor Marcel compleet

‘Ik verheug me op morgen’, besluit hij lachend.

Auteur: Erwin Lennarts
foto: FB-pagina Marcel van Liere