Nieuwe dirigente bij popkoor Joko uit Reijmerstok

06-08-25

Popkoor Joko uit Reijmerstok heeft sinds kort een nieuwe dirigente: Petra Lamberts (1979) uit Hulsberg.

Petra zong als meisje in een kinder- en jongerenkoor. Later leerde ze dwarsfluit en piano spelen en besteedde ze veel van haar vrije tijd aan muzikale activiteiten. Ze studeerde aan de Universiteit Maastricht en ging aan het werk in de gezondheidszorg.

Naast haar werk besloot ze tijd vrij te maken voor een studie koordirectie bij Kreato Hogeschool voor Muziek. Al tijdens haar opleiding werd ze in 2007 dirigent van haar eerste (kinder)koor. Sindsdien heeft Petra haar liefde voor muziek overgebracht aan honderden kinderen en volwassenen, werkte ze samen met talloze artiesten, dirigenten en muziekgezelschappen én stond ze met haar koren op vele Limburgse podia.

Petra Lamberts werkt als directeur besturing & strategie bij zorginstelling Envida en is als toezichthouder actief bij Parkstad Limburg Theaters en Opera Compact.

Auteur: Erwin Lennarts
foto: FB-pagina Joko