WhatsAppgroep voor agrariërs in Gulpen-Wittem

16-10-25

Op verzoek van lokale agrariërs start de gemeente Gulpen-Wittem met een WhatsAppgroep speciaal voor agrariërs.

Hierin werken agrariërs, de gemeente, de LLTB en de wijkagent samen om snel te kunnen handelen bij: diefstal of vandalisme, verdachte situaties, signalen of vragen uit het buitengebied. Het idee ontstond een aantal maanden geleden tijdens een door de gemeente georganiseerde boerenlunch georganiseerd en hier was veel animo voor. Hier werden agrariërs geïnformeerd over hoe ze criminelen van hun erf kunnen houden.
“De lunch was zeer drukbezocht. Samen met de vertrouwenspersoon van de LLTB heb ik daarna een rondje langs een aantal agrariërs gemaakt. Daarbij bleek dat de agrariërs behoefte hadden aan een app-groep”, aldus Maud Bessems van het gemeentelijke team Veiligheid & Handhaving.

De gemeente Gulpen-Wittem heeft overigens ook al een dergelijke app-groep voor campinghouders. Agrariërs die zich willen aansluiten, kunnen contact opnemen met Maud Bessems van team Veiligheid & Handhaving maud.bessems@gulpen-wittem.nl

Auteur: Erwin Lennarts