Marieke Wijen-Nass teleurgesteld maar standvastig

03-11-25

“Ik was graag doorgegaan, maar de kiezer heeft gesproken. Het was een eer om volksvertegenwoordiger te zijn”, zo reageert Marieke Wijen-Nass op de verkiezingsuitslag voor de Tweede Kamer-verkiezingen van vorige week. De BBB, waar Marieke een 7e plek op de kieslijst innam, behaalde uiteindelijk 4 zetels. 

“Dat betekent dat ik helaas niet terugkeer in de Tweede Kamer en het Haagse avontuur voor mij hier eindigt. Ik had natuurlijk op meer zetels gehoopt. Ik was graag doorgegaan als Tweede Kamerlid, maar de kiezer heeft gesproken en mijn avontuur komt ten einde. Nu ik niet meer in de Tweede Kamer terugkeer, weet ik nog niet wat mijn toekomst is. Ik blijf in ieder geval actief lid van de BBB”, aldus Marieke.

De politica, die eerder namens het CDA wethouder was in de gemeente Gulpen-Wittem heeft ook geen spijt van de overstap naar de BBB. “Ik ben onder meer weggegaan bij het CDA vanwege hun standpunt over de agrarische sector. Inmiddels heeft het CDA zelfs gezegd boeren gedwongen te willen onteigenen. Dat is een standpunt waar ik me absoluut niet mee kan verenigen. Dus ben ik nog steeds blij met mijn overstap naar de BBB”, besluit ze.

Auteur: Erwin Lennarts
Foto: FB Marieke Wijen-Nass