PreuveneDonatie voor Jambo Hakuna Matata
Stichting Jambo Hakuna Matata, gevestigd in St. Geertruid, heeft vrijdag uit handen van het Maastrichtse Struyskommitee een cheque ter waarde van 5.865 euro gekregen.
Dat gebeurde tijdens de zogeheten PreuveneDonatie, waarbij diverse goede doelen-organisaties een geldbedrag kregen dat afkomstig is vanuit het afgelopen Preuvenemint.
Laur Rutten, die mede namens Jambo Hakuna Matata de cheque in ontvangst nam, was naar eigen zeggen ‘verpopzakt’.
“Prachtig om te zien dat er organisaties als deze zijn die goede doelen steunen. Het geld is bestemd voor een armlastige school in Kenia. Want wij kunnen ons hier niet voorstellen onder welke omstandigheden kinderen daar naar school gaan. Zonder eten. En wij gaan er voor zorgen dat ze minstens één maaltijd gaan krijgen en daardoor ook onderwijs kunnen volgen”, aldus Laur na de overhandiging van de cheque.
Auteur: Erwin Lennarts
Foto: RTV Maastricht
CDA Eijsden-Margraten vraagt debat aan over evenementenbeleid
Nadat vorige week de fractie van Eijsden Margraten Lokaal vragen over het nieuwe evenementenbeleid...
Eijsden-Margraten heeft meeste aardgasvrije woningen
De gemeente Eijsden-Margraten scoort in het Heuvelland het hoogst als het gaat om aardgasvrije...
Plannen voor lokale Veteranendag in Eijsden-Margraten
In Eijsden-Margraten wordt in de toekomst mogelijk een lokale Veteranendag georganiseerd. Vier...



