Piet Franssen weer lijsttrekker van eigen partij
Huidig wethouder Piet Franssen voert ook volgend jaar bij de gemeenteraadsverkiezingen de kieslijst van zijn Fractie Franssen aan.
Tijdens de algemene ledenvergadering in het Wielderhoes in Wijlre zijn zowel de kandidatenlijst als het verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 unaniem vastgesteld.
Op de tweede plek staat Diana Vluggen uit Wahlwiller, die bij de vorige gemeenteraadsverkiezingen nog op 5 stond. Huidig fractievoorzitter Quinn Quadvlieg uit Gulpen staat op plek 3. Raadslid Jo Nix, vorig jaar op 2, is terug te vinden op plek 4. Ralf Ramakers en Fon Kisterman die nu namens de Fractie Franssen in de gemeenteraad zitten, staan respectievelijk op plaats 5 en 12. Eric Magermans uit Wijlre, vorig jaar op de 3e plaats, staat niet op de lijst. Voormalig fractievoorzitter Robbert Dautzenberg uit Mechelen staat ook nu weer als lijstduwer genoteerd.
Fractie Franssen geeft aan dat zij ook dit jaar weer met voorkeursstemmen werkt. Daarmee wordt de uiteindelijke volgorde van de lijst pas na de verkiezingen bepaald. Degene die de meeste stemmen hebben gehaald komen in de raad.
Auteur: Erwin Lennarts
Afbleelding: Fractie Franssen
CDA Eijsden-Margraten vraagt debat aan over evenementenbeleid
Nadat vorige week de fractie van Eijsden Margraten Lokaal vragen over het nieuwe evenementenbeleid...
Eijsden-Margraten heeft meeste aardgasvrije woningen
De gemeente Eijsden-Margraten scoort in het Heuvelland het hoogst als het gaat om aardgasvrije...
Plannen voor lokale Veteranendag in Eijsden-Margraten
In Eijsden-Margraten wordt in de toekomst mogelijk een lokale Veteranendag georganiseerd. Vier...



