Pech voor Rémon Delnoije in drukke cross van Loenhout
Veldrijder Rémon Delnoije reed vandaag de veldrit in Loenhout. Deze wedstrijd staat bekend als een van de drukst bezochte crossen van het seizoen, met veel publiek langs het parcours.
Delnoije kende een goede start. Hij reed in het begin van de wedstrijd in een groepje rond de 20e plaats. In de derde ronde kreeg hij echter pech. Net na de materiaalpost reed hij een lekke band. Daardoor verloor hij veel tijd.
Niet opgeven
Rémon Delnoije gaf niet op en reed de wedstrijd uit. Uiteindelijk kwam hij als 29e over de finish. De volgende wedstrijd laat niet lang op zich wachten. Vrijdag staat de volgende cross op het programma in Mol.
Auteur: Sandra Schols
Foto: Guido Delnoije
Gemeente Vaals wil leegstand aanpakken
De gemeente Vaals is een van de Limburgse gemeenten die wel oor heeft naar een leegstandsheffing,...
Jesse I regeert als 63e prins over de ‘kingervastelaovend’ in Gulpen
Tijdens een geweldige jeugdzitting op zondag 11 januari werd in het Gulper Hoes jeugdprins Jesse...
Gemeente Vaals controleert geen buitenlandse kentekens
De gemeente Vaals maakt buitenlanders die zich inschrijven in de gemeentelijke Basisregistratie...


